• 01 Haziran Çarşamba günü 2016 çalışma dönemimizin son yönetim toplantısını yaptık. Yıl içi yapılan çalışmalarımızın genel değerlemeleriyle birlikte önümüzdeki yılın çalışma detaylarını irdelendki.Toplantı sonrası tüm arkadaşlarla birlikte İş bankası lokali’ne ögle yemeğine gidilerek saglık ve mutluluk dilekleriyle yaz tatiline girmiş olduk.
  • 03 Haziran Cuma günü eğitim desteği verdiğimiz öğrencımiz Özge Başal kızımızın Dokuz Eylül Ünivers.Tıp fakültesindeki mezuniyet törenine 2.Başkanımız Nejla Bayman Karasu ve yönetim üyesi arkadaşımız Hüsniye Erol katıldılar.Özge gibi başarıyla ilerleyen tüm evlatlarımızla sonsuz gurur duyduğumuzu ve yollarının her daim açık olması dileklerimizi iletmek isteriz.
  • 06 Haziran P.tesi günü Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliğinin toplantısına başkanımız katıldı. Toplantıda sivil toplum geliştirme merkezinden gelen yetkili Mehmet Özgür Kütküt  gönüllülük ve stk ların çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmeler yaptı.
  • 07 Haziran Cuma günü ‘’Bizim ev’’de yine Mehmet Özgür Kütküt  ile toplantı yapildı.Tülay Aktaş Güçbirli’ğinin gelecek dönem stratejileri  ve detayları ele alındı. Başkanımızla birlikte Güçbirliği üyesi 4 stk’nın da temsilcileri toplantıya katıldılar.
  • 08 Haziran Çarşamba günü 10.Ege Kadın Buluşmaları’nın sonuç bildirimi basın açıklaması için tüm illerdeki  stk temsilcileri saat:11.00 de basın ile buluştular.İzmir grubu olarak KAZETE –Berrin Dilekçi ,Ege Telgraf ve Dokuz Eylül gazetelerine gidilerek basın açıklamasında bulunuldu.
  • 15 Haziran Çarşamba günü Konak Kent Konseyi’nin 19.genel kuruluna derneğimizi temsilen 2.Başkanımız Nejla Bayman Karasu katıldı.
  • 17 Haziran Cuma günü ‘’çocuklar geleceğimizdir’’derneği’nin 28 çocuğuna Konak Polis Evin ‘de iftar yemeği verdik.Onların 3 görevlisi ve 6 kişi de dernek yönetiminden arkadaşımız olmak üzere toplam 37 kişi idik.Son derece güzel geçen ve amacına ulaşan bu organizasyonda  çocuklar da çok mutlu oldular.Bizler de dernek olarak sosyal yardımlaşmaya  ve etkileşime katkı koymuş olduk.
  •  Aynı gün sabah  saatlerinde ihtiyaçlımız Ayşe Per’in 1985 Doğumlu %100 engelli olan oğlu Bülent Per’e özel fonksiyonlu ve cok detaylı çalışan tekerlekli sandalye bağışını yaptık.Başkanımız ve 2. Başkanımız bu teslimatı organize ettiler.Kendilerine yürekten teşekkürler ediyoruz.
  • 27 Haziran P.tesi günü Saymanımız ve başkanımız dernek mayıs sonu hesaplarımızla ilgili çalışma ve son kontrollerini yaptılar.
  • 28 Haziran Salı günü Bağışcımız İsmet Güven’in  bagışladığı akülü tekerlekli sandalyeyi Ekonomi ünivers. Öğrt.görevlisi  Seçil Uğur aracılığı ile Narlıdere Atatürk mah.sinde oturan 1983 doğumlu Özcan Kalafat’a teslim ettik.Spastik felçli ve % 93 engelli olan kardeşimiz  için böylesi  önemli bir yaşam ışığı olan bu katkısından dolayı hem bağışcımıza, hem de teslimatı derneğimiz adına yapan 2.başkanımıza teşekkür ediyoruz.
  • 29 Haziran Çarşamba günü Dokuz Eylül Ünversitesi Z  PROJESİ kapsamında (son mezuniyet projeleri arasında yapılan) proje yarışmasında bölüm 1.lerine maddi katkı sağladık.4 yıldır devam eden bu katkılarımızın bu yıl ki ödül törenine 2.Başkanımız Nejla Bayman Karasu katıldı. Derneğimiz eğitime ve başarılı gençlerimize destek vermeye devam ediyor .Mutlu ve sağlıklı yaz tatili dileklerimizle….