KASIM 2020

İZMİR DEPREMİ İLE KASIM AYINA ÜZÜNTÜLÜ BAŞLADIK . DİĞER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA BİR ARAYA GELEREK DEPREMZEDELERİN ACİL İHTİYAÇLARININ NELER OLACAĞINI ARAŞTIRIP İLK ETAPTA TÜLAY AKTAŞ GÖNÜLLÜ KURULUŞLAR GÜÇBİRLİĞİ CATISI ALTINDA ÜYELERİMİZİN DESTEKLERİYLE 100 YAKIN ISINMA TÜPLERİ EDERİ BAĞIŞINDA BULUNDUK. DERNEĞİMİZİN İZMİR ŞUBELERİ OLARAK BİRLİKTE ÜÇ DEPREMZEDE VATANDAŞIMIZIN BEYAZ EŞYA İHTİYAÇLARININ EDERİNİ KARŞILADIK . Y. KURULU ARKADAŞIMIZ NEJLA BAYMAN BİR GÜN , RASİME SERTDEMİR ARKADAŞIMIZ BİR HAFTA VE YÖNLENDİRDİĞİMİZ BURSLU ÖĞRENCİMİZ GÖNÜLLÜ OLARAK KORDİNASYON KURULUNA DESTEK OLMUŞLARDIR.

BİR HAFTA BOYUNCA DERNEĞİMİZİN TÜM İLETİŞİM ARAÇLARIYLA SÖZEL , GÖRSEL ,FOTOĞRAF VE VİDEOLARLA ATATÜRKÜ ANMA HAFTASI DOLAYISIYLA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TEMALI İŞLENMİŞ MİNNETLERİMİZ İFADE EDİLMEYE ÇALIŞILMIŞTIR.

9 KASIMDA DERNEK OFİSİMİZ DEPREMDEN HASAR GÖREN DUVARLARI İÇİN EKSPER GELMİŞ GEREKLİ İŞLEMLER VE TUTANAKLAR SUNULMUŞ VE DASKA GÖNDERİLMİŞTİR AYNI GÜN DERNEK BİNAMIZIN TÜM HAK SAHİPLERİ İLE BİRLİKTE YAPILAN GENEL TOPLANTIYA BAŞKANIMIZ, BAŞKAN YARDIMCIMIZ VE SAYMANIMIZ KATILMIŞLARDIR .

10 KASIMDA ATAMIZI ANMAK İÇİN TÖREN ALANINA Y. KURULU ARKADAŞLARIMIZLA ÜYE VE BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZİN KATILIMLARIYLA TÖREN ÇELENGİMİZİ ANITA KOYDUK VE SAYGI DURUŞUNDA BULUNDUK . . BURSLU ÖĞRENCİMİZ KARDELEN SÜLEYMANOĞLUNA Y. KURULU ÜYEMİZ MERAL AYASIN YAKINININ BAĞIŞI OLAN EDERİ MONT ALINMASI İÇİN ÖĞRENCİMİZE TESLİM ETTİK . İÇ DENETLEME ÜYELERİMİZ 10 KASIM GÜNÜ GEREKLİ DENETLEMELERİ YAPTILAR. KENDİLERİNE ÖZVERİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

13 KASIM CUMA GÜNÜ DERNEK TÜM EVRAKLARIMIZLA BİRLİKTE BAŞKAN VE SAYMANIMIZ İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜNDE GİTTİLER . DENETLEME UZUN YOĞUN GEÇSEDE TÜM EVRAK VE KAYITLARIN , İŞLEMLERİN PROBLEMSİZ OLDUĞUNU GÖRÜP VE ÖVGÜLER ALMAK EPEY RAHATLATICI OLDU. GURUR DUYDUK. AY İÇİNDE KUTLANAN VEYA ANILAN ÖZEL GÜNLER ANLAMLARI DAHİLİNDE ANILDI.