ŞUBAT 2021 TÜRK ANNELER DERNEĞİ İZMİR ŞB. AKTİVİTE RAPORU

1 ŞUBAT PAZARTESİ ZOOM ÜZERİNDEN TÜLAY AKTAŞ GÜÇBİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDIK . 3 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ ÜYELERİMİZLE YILIN İLK ANNELER ELELE TOPLANTISINI ZOOM ÜZERİNDEN DİJİTAL ORTAMDA GERÇEKLEŞTİRDİK.TÜM KATILIMCI ÜYELERİMİZLE BİREBİR GÖRÜŞME OLANAĞI BULDUĞUMUZ TOPLANTIMIZ SIÇAK BİR ORTAMDA SÜRDÜ ÖZLEM GİDERDİK .DÖNEM BAŞKANLARIMIZ VE ONURSAL BAŞKANIMIZ DERNEĞİMİZ VE YOL HARİTAMIZ HAKKINDA DÜŞÜNÇE VE ÖNERİLERİNİ BELİRTİLER. DÖNEMLERİNİ ANLATTILAR İÇTEN SAMİMİ BİR ORTAMDA DAHA ÇOK ÜYE KATILIMI DİLEYEREK TOPLANTIMIZI SONLANDIRDIK. FATOŞ BAŞKANIMIZA , SABRİYE BAŞKANIMIZA , AYŞEGÜL BAŞKANIMIZA VE TÜM KATILIMCI ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.
URLA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ, URLA EĞİTİM VAKFI İLE PAYDAŞI OLDUĞUMUZ ÜŞÜYEN ÇOCUK KALMASIN PROJESİ İÇİN ÜRÜN BAĞIŞI DUYURULARIMIZI DEVAM ETTİRDİK VE ÜRÜNLER TESLİM ALMAYA BAŞLADIK . 8 ŞUBATTA AYLIK DERNEK MUHASEBE İŞLEMLERİ İÇİN SAYMAN VE BAŞKANIMIZ DERNEĞİMİZDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜLER. 12 ŞUBATTA BİR DÖNEM ÖNÇEKİ BAŞKANIMIZ AYŞEGÜL MARAL VE SEKRETERİMİZ EMEL KÜLAHCIOĞLU BİZİ DERNEĞİMİZDE ZİYARET ETTİLER VE EL EMEĞİ ÜRÜNLERİ PROJEMİZ İÇİN TESLİM ETTİLER. KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. 13 ŞUBATTA BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZİN ANNELERİNİNE YÜN ALIP DAĞITIMINI SAĞLADIK ONLARINDA EL ÖRGÜSÜ BERE, ATKI ÜRETEREK PROJEYE KATKI KOYMALARI BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ.
HER HAFTA SALI VE CUMA GÜNLERİ DERNEĞİMİZDE BULUNARAK EL ÖRGÜSÜ ÜRÜNLERİ VE PROJE İÇİN BAĞIŞ YAPILAN ÜRÜNLERİ TESLİM ALDIK . DEPREMDE ÇATLAYAN DUVARLARI İÇİN DERNEK OFİSİMİZİN TAMİRİ VE BOYA YAPILMASI , KİRADAKİ DAİRENİN ÇATI TAMİRİ VE DAİRENİN İÇİNİN TAMİR VE BOYANMASI İÇİN BİR ÇOK SAYIDA USTADAN TEKLİF İSTENDİ . 23 ŞUBATTA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTIK . İKİ YENİ ÜYE BAŞVURUSUNU KABUL ETTİK. DEPREMZEDE ÜNÜVERSİTE ÖĞRENCİSİ İREM BARININ BURS BAŞVURUSUNU KABUL ETTİK. 2020 YILI DERNEK BEYANNEMESİ HAZIRLANIP Y. KURURU KARARIYLA ONAYLANDI VE GENEL MERKEZİMİZE GÖNDERDİK. . AYNI GÜN PROJE İÇİN HAZIRLANAN ÜRÜNLERİN TASNİFİ YAPILIP PAKETLEDİK. .
26 ŞUBAT CUMA GÜNÜ PROJE ÜRÜNLERİ BAŞKANIMIZ, SAYMANIMIZ VE SEKRETERİMİZ URLADA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ PROJE SORUMLULARINA TUTANAK KARŞILIĞINDA TESLİM ETMİŞLERDİR .