2 ARALIKTA BURSLU ÖĞRENCİMİZ ARDACAN BOZKURTA ÜYEMİZ SEVİM ÖRGEV’İN OĞLU KAZIM ÖRGEV TARAFINDAN YENİ MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR BAĞIŞI YAPILMIŞTIR . BU ZOR GÜNLERDE ÇAĞRIMIZA YANIT VEREN GÖNÜLLÜMÜZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ EĞİTİME KATKI ÇALIŞMALARIMIZDA HERZAMAN ÖN SIRADA OLACAKTIR. 7 ARALIKTA KURUCU BAŞKANIMIZ ŞENEL AKSU HANIMINDA ANILDIĞI TÜLAY AKTAŞ G. K. G.B. ZOOM TOPLANTISINA KATILDIK . BAŞKANIMIZDA MERHUM KURUCU BAŞKANIMILA İLGİLİ KISA BİR KONUŞMA YAPMIŞTIR . 9 ARALIKTA DERNEĞİMİZDE Y. KURULU TOPLANTISI YAPTIK . YETERLİ SAYIDA OLAN ARKADAŞLARIMIZLA DERNEKLE İLGİLİ KARARLARIMIZI ALDIK.

18 ARALIKTA ERENCAN ATAK’A EMEKLİ ALBAY METİN ALAGÖZ ‘ÜN BAĞIŞI (KULLANILMIŞ ) MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI TESLİM ETTİK . BAĞIŞCIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BİR ÖĞRENCİMİZİN DAHA EĞİTİMİNE BURS DIŞINDA KATKI SAĞLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIK.

25 ARALIK CUMA GÜNÜ DERNEĞİMİZDE YETERLİ SAYIDA Y. KURULU ARKADAŞLARIMIZLA TOPLANDIK . BURSLU ÖĞRENCİMİZ EBRU TEKAKIN’A GÜZİN CÖMERT ‘İN BAĞIŞLADIĞI (KULLANILMIŞ ) DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI TESLİM ETTİK . BAĞIŞCIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Y. KURULU KARARIYLA YILBAŞINDA BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMALARINI YAPTIĞIMIZ PROJEMİZİ 28 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ HAYATA GEÇİRDİK . İZMİR MERKEZİNDE BULUNAN 22 BURSLU ÖĞRENCİMİZE YENİYIL PAKETLERİ HAZIRLATIP ADRESLERİNE ULAŞMALARINI SAĞLADIK .AMACIMIZ ZOR DURUMDA OLAN AİLELERİN BİRLİKTE TEMEL BESİNLE AKŞAM YEMEĞİ YEMELERİ YENİ YILA MERHABA DEMELERİ . BUNU YAŞAMALARI BİZLERİDE ÇOK MUTLU ETTİ DESTEKLEYEN TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

2020 YILI TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ ÜLKEMİZİ, BİZLERİDE ÇOK ZORLADI . 10 MARTTAN İTİBAREN ÜYELERİMİZLE YÜZYÜZE GELEMEDİK KUÇAKLAŞAMADIK . BİR ÇOĞUMUZ EVLERİMİZDEN DIŞARI ÇIKAMADIK . İYİ VE KÖTÜ GÜNLERİMİZDE ŞAHSEN BİRBİRİMİZİN YANINDA OLAMADIK . TEK TESELLİMİZ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA ÜYELERİMİZİN SESİNİ DUYMAK MESAJLARIMIZI İLETMEK ,

BİRİKTİRDİĞİMİZ ANILARI PAYLAŞMAK . MANEN BİRLİKTE OLDUĞUMUZU HİSSETTİK BUNUNLADA GURUR DUYDUK . TÜM ÇAĞRILARIMIZA ÜYE, ARKADAŞ VE DOSTLARIMIZIN GÖNÜLDEN KATKI KOYMALARI BİZLERE İNANILMAZ GÜÇ VERDİ . SAĞ OLUN . BU YIL PIRIL PIRIL 11 ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİ HAYAT YOLCULUĞUNA UĞURLADIK . ÇOK ŞANSLIYIZ .

İKİ ÖĞRENCİMİZ DÖNEM BİRİNCİSİ , BİR ÖĞRENCİMİZ DÖNEM BİRİNCİLİĞİNİN YANINDA TÜM BÖLÜMLERİN VE FAKÜLTENİN BİRİNCİSİ , BİR ÖĞRENCİMİZ OKUL 4. SÜ 2 ÖĞRENCİMİZDE DERECEYLE MEZUN OLDU . ONLARIN İYİ BİREY , ÜRETGEN GENÇLER OLDUKLARINA DAİR İNANCIMIZ TAMDIR . DİĞER TÜM GENÇLERİMİZ GİBİ.

YENİ DÖNEM İÇİN YİNE PIRILPIRIL 3 ÖĞRENCİ DERNEĞİMİZİN BURSUNU ALMAYI KAZANDI. PANDEMİ NEDENİYLE OKULLARIN KAPALI OLMASI BAŞVURULARIN YETERSİZLİĞİ , HEDEFİMİZ OLAN 50 ÖĞRENCİYE ULAŞAMADIK ,İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE BU SAYIYI İKİ KATINA ÇIKARMAYI BAŞARIRIZ. . DERNEĞİMİZİN O GÜCÜ VAR . ZİRA GERÇEK GÖNÜLLÜ, EĞİTİMİ DESTEKLEYEN , GENCLERE İNANAN ÜYE VE DOSTLARIMIZLA BİRARADAYIZ.

BİRLİKTE ÇOK GÜZEL GEZİ,ETKİNLİK ,KERMESLER , KUTLAMALAR YAPTIK . 2020 DE BUNLAR ÇOK AZALDI. İNANIYORUZKİ GÜZEL ,AKTİF GÜNLER GERİ GELECEK .

2021 YILI TÜM DÜNYAMIZA ŞANS GETİRSİN , KADINLAR ÖLDÜRÜLMESİN , ÇOCUKLAR İSTİSMAR EDİLMESİN, ÇOCUKLUKLARINI YAŞASIN , GENÇLER EŞİT EĞİTİME KAVUŞUP EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALSINLAR .

ATAMIZIN AYDIN YOLUNDA YÜRÜRKEN IŞIĞI TÜMÜMÜZÜ AYDINLATSIN .

 

TÜRK ANNELER DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİ

YÖNETİM KURULU.