Burslu Öğrencilerimiz

Aycan Yeşildal (2014 Yılı Mezun Oldu)

01.01.1992 İzmir doğumluyum. Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesini bitirdim. Şimdi Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği (İkinci Öğretim) 1. Sınıfta okuyorum. Annem ev hanımı, babam hasta olduğu için çalışmıyor. Biri üniversite, diğeri lise mezunu iki ağabeyim var.

Kitap okumak, müzik dinlemek, balık tutmak ve arkadaşlarımla vakit geçirmekten çok hoşlanırım. Birilerine yeni bir şeyler öğretmekten çok keyif alırım. Öğretmenliği seçmemde bunun etkisi büyüktür. Mezun olup öğretmenlik yapmak çok istiyorum. Bunun yanında Yüksek Lisans yapmayı da düşünüyorum.
 
Seyhan Alkan ( 2013 Yılı Mezun Oldu)

BUKET AKIN 1999 İzmir doğumlu. Bornova Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencisi.Anne ev hanımı ve astım hastası. Babası asgari ücretli. Evleri kira. 1 kardeşi var. Kendisi EFAA hastası. FATMA YILMAZ 1997 Gaziantep doğumlu. E.Ünv.Ege Meslek Y.Okulu İşletme Yönetimi bölümü 2. Sınıf öğrencisi.1 kardeşi 1 abisi var. Anne baba ayrı. Babanın desteği yok. Anne ev hanımı baba sebzeci. Dedenin yanında kalıyor. SİMGE SÜMER 1997 İzmir doğumlu.İzmir Katip Çelebi Ünv. Gastronomi bölümü 1. Sınıf öğrencisi. Anne baba ayrı. 1 ablası varmış vefat etmiş. Annesi ve yeğeni ile kalıyor. FAHRİYE ADIBELLİ 1998 İzmir doğumlu.Adnan Memderes Ünv. İktisadi İlimler Fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümü 1.sınıf öğrencisi. 3 kardeşi var. Anne ev hanımı baba ve abi inşaat boya işi ile uğraşıyor, dönemsel olarak çalışıyorlar.Yurtta kalıyor. GÜLLÜ AKSAKAL 1998 İzmir doğumlu. Ege Ünv. Fen Fakültesi Biyokimya bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi.1 kardeşi var. Anne rahatsız. Baba çay ocağında işçi olarak çalışıyor. Okul birincisi olarak liseden mezun olmuş. PINAR BİRCİ 1998 İzmir doğumlu. E.Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi hazırlık sınıf öğrencisi. 2 abisi var. Biri okuyor.Babası asgari ücret ile çalışmaktadır. RABİYA KINAY 1999 Soma doğumlu. Kipa 10.yıl Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi.2 kardeşi var. Babası apt görevlisi annesi ev hanımı.

Ben Seyhan ALKAN AYDIN Nazilli’de oturuyorum. Aydın Güzel Sanatlar Lisesi ni birincilikle bitirdim. null 9 Eylül Üniversitesi Resim-iş öğretmenliği bölümünü İkincilikle kazandım.Şuan ikinci sınıf öğrencisiyim. Resim yapmak benim nafes almam gibi o yüzden Alanımı çok seviyorum.Ayrıca tiyatro ve fotoğrafçılıkla İlgileniyorum.Amacım iyi bir öğretmen olmak.
 
Ayşe Yağmur Azbazdar (2014 Mezun Oldu)
 
26.Mart 1992 İzmir doğumluyum.Orta Öğrenim hayatımı Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2010 yılında giridiğim E.Üniversitesi Biyokimya bölümünü2015 de bitirdim..Şu anTıp Fakülteside Yüksek lisans yapmaktayım. 1.sınıf öğrencisiyim.Hobilerim: Müzik dinlemek, yürüyüş yapmak ve bilim konulu kitapları okumaktır.
 
Naime Durdu (2011 Yılı Mezun Oldu)
 
29.Haziran.1992 Urla doğuluyum.1.sınıfı annemlerin yanında, geri kalan okul yıllarımı babaannemlerin yanında geçirmeye başladım.Liseyi Urla Lisesinde okudum.Şu anda Manisa Kırkağaç ‘taki Celal Bayar Meslek Yüksek Okulunda Muhasebe bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Müzik dinlemeyi, belgesel izlemeyi, kitap okumayı ve ailem ile birlikte vakit geçirmeyi çok severim.Yükseklik ve arabalardaki hız korkum vardır. İleride iyi bir meslekte çalışıp kariyer sahibi olmayı isterim.
 
Pınar Çimen (2012 Mezun Oldu)
 
İzmir ili Torbalı ilçesine bağlı Göllüce köyünde oturmaktayım.iki kardeşiz.Torbalı Lisesi 2010 mezunuyum. 4 yıl boyunca EML Pansiyonunda kaldım.Hayatımın en büyük ve en güzel günleriydi.Hani çocuk ilk küçük adımını yeni atar ya, bende ilk büyük adımımı EML pansiyonunda kalmakla attım.Ben hayatın gerçeklerini ilk orada öğrendim.Annem ve Babam serbest meslekle uğraşmaktalar.Kardeşim Ortaokul 1. Sınıfta okuyor.
 
Zaman zaman çılgınlık yapmasını çok seven biriyimdir.Olmadık zamanda olmadık şeyleri yaşamak beni çok sevindirir.Sürprizlere bayılırım.Benim için en büyük sürpriz Üniversite sınavını kazandığım haberini bir fabrikada çalışırken almak oldu.Çok mutlu olmuştum içim içime sığmıyordu.Sanki yepyeni bir sayfa açılıyordu önümde.Biliyordum; asılhayatımın yeni başladığını.Lise 2. Sınıfta Ailemin zorlaması ile okulumu bırakacaktım ama benim bu dik başlılığım yok mu, herşeyin çözmüne yardımcı oldu.Evimden yol parası ile ayrılmıştım, Öğrenim hayatımı devam ettirebilmek için birçok kapıya başvurarak dayanacak bir yer arıyordum.En son kapım Torbalı Kaymakamlığı olmuştu.Yardım alamadım..Herşeyden ümidi keserek geri dönmüştüm.Orada bir bayan ile tanışmam hayatımı tamamen değiştirdi.Artık herşeye daha bi dört elle sarılmaya karar verdim.Benim bir tane annem olduğunu sanıyordum meğersem ilerde birçok annelerim olacakmış da haberim yokmuş.Konyanın Beyşehir ilçesinde okuyorum.Muhasebe bölümü öğrencisiyim.mutluyum. Çünkü okuyorum.Ve köyümün tek okuyan kızıyım, bundan çok gurur duyuyorum.Zorlukları çekerken bir söz vermiştim kendime bende benim kadar okumayı çok isteyen birine yardım elini uzatacağım diye.Belki şimdi değil ama ilerde inşallah bu gerçekleşecek. Tek isteğim hayata daha ışıltılı gözlerle bakıp daha farklı pencereler açmak.Şu an bir çok pencereyi açabiliyorsam birçok annemin eli olduğu için. Ben hep minnettar kalacağım onlara.
 
Didem Yozgat (2011 De Mezun Oldu)
 
13.05.1988 Izmir doğumluyum.Liseyi Konak Nevvar Salih İşgören lisesinde bitirdim.2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Resim- Is öğretmenliği Grafik Tasarım bölümünde son sınıfı okumaktayım.Benden bir yas küçük kız kardeşim var.O da Kocaeli Üniversitesi İşletme fakültesinde son sınıfı okumaktadır.Babam emekli, annem ise ev hanimi.Gelecekte iyi bir öğretmen ve bunun yanında iyi bir tasarımcı olmak istiyorum.
 
Esin Sakız (2012 Mezun Oldu)
 
1987 Manisa doğumluyum. D.E.Ü. buca eğitim fakültesi resim öğretmenliği. Grafik tasarım anasanat dalı 3. Sınıf öğrencisiyim. Üç kardeşiz, ablam ve erkek kardeşim var. Daha önce Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde okuyordum 2.sınıfda bırakıp, burda tekrar sınava girerek istediğim yeri kazandım. Burada T. A. D ile tanışmak varmış, bu yüzden çok mutluyum.Hobilerim; resim yapmak, seyahat etmek, müzik dinlemek, arkadaşlarla sohbet etmek ve onlara ikramlar hazırlamak, keman çalmak. Keman kursu alıyorum.Gelecek için yüksek lisans düşünüyorum. Ama çağdaş ve sanata değer veren bir nesil yetiştirmek için öğretmenliğede sıcak bakıyorum. Herşey sanatla anlatılabilir...
 
Gülşah Koçyiğit (2013 Yılı Mezun Oldu)
 
01.02.1988 Çorum doğumluyum.Annem ev hanımı,babam emekli marangoz.Yedi çocuğun en küçüğüyüm.İlköğrenimimi Çorum-İskilip ‘te, Lise eğitimimi Bolu ve Ankara’da tamamladım.Üniversite eğitimim içi 3 yıldır İzmir’de bulunmaktayım.E.Ü.Fen Fakültesi Fizik bölümü öğrencisiyim.(II.sınıf)Boş zamanlarımı kütüphanede araştırmalar yaparak, kitap okuyarak, satranç oynayarak, müzik ile ilgili çalışmalar yaparak değerlendiriyorum.İnsanlara yardım etmenin gerekliliğine inanıyorum ve bu amaçla kurulmuş kurumlarda gönüllü olarak çalıyorum.Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak,farklı hobiler öğrenmek hobilerim arasında.İdeallerim, bölümümü başarı ile bitirmek ve sonrasında fizik adına çalışmalar yapabilmek.Bu amaçla; yüksek lisans yapmak ve çalışmalarıma üniversitede öğretim görevlisi olarak devam etmek istiyorum.

Mutlu olmanın ve mutlu etmenin; var olduğum sürece öğrenmek, öğretmek, insanlara değer verip yardımlaşmak, toplum adına yararlı şeyler yapmak felsefesine dayandığına inanıyorum.Hayatımı böyle biçimlendirmeye ve bu doğrultuda adımlar atmaya çalışıyorum.Amacım bu yolda beni destekleyen herkesin emeklerine layık olmaktadır.
 
Hilal Aydemir (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
09.11.1991 Giresun doğumluyum.. üç kız kardeşiz... ablam istanbulda ebelik bölümü 3.sınıf öğrencisi küçük kardeşim 7.sınıf öğrencisi. İlköğretimi Giresun Mehmet Akif İlköğretim okulunda okudum liseyi Giresun Lisesinde tamamladım şu anda Ege üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Annem ev hanımı babam çiftçi,fındıkla uğraşıyor. Hobilerim kitap okumayı ve sebze yemekleri yapmayı mutfakta vakit geçirmeyi çok seviyorum... Ayrıca müzik dinlemeyi,tiyatro ve sinemaya gitmeyi, sosyal aktivetelerde yer almayı seviyorum.. Hedeflerim tabiki öncelikli olarak bölümümü güzel bir dereceyle bitirerek yüksek lisans yapmak ve çok sevdiğim küçüklükten itibaren hayalini kurduğum öğretmenlik mesleğini yapmak. Öğretmenliğin,öğretmek eğitmek topluma ve geleceğe fikri hür vicdanı hür gençler yetiştirmenin mutluluğuna varılabilecek bir meslek olarak görüyorum..
 
Atatürk toplumu olarak her türlü düşüncenin ve uygulamanın Atatürk İlke ve İnkılaplarına dayalı olarak yapılabileceği toplumun ve düşünce yapısının bu doğrultuda yapılabileceğinin inancını taşımaktayım.. Atatürk gençleri olarak onun bize bıraktığı ve armağan ettiği herşeyi onurla ve gururla taşımak istiyorum.. Geleceğe umutla bakıyorum herşeyin istemekten ve çalışmaktan geçtiğini düşünüyorum. İleride şuan bize yardım ellerini esirgemeden uzatan Türk Anneler Derneğinin bir üyesi olup bende okuyan genç nesillere yardım etmek istiyorum.
 
Şengül Aydın (Üniversite) (2016 Da Mezun Oldu)
 
Ben Şengül AYDIN 1992 kocaeli doğumluyum. Ortaokulu kocaeli de ailemin yanında, liseyi KARABÜK de yatılı olarak TED kolejinde burslu olarak okudum. Şu an EGE ÜNİVERSİTESİ TIP fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim.

Boş zamanlarımda kitap okumayı, müzik dinlemeyi,flim izlemeyi,televizyon izlemeyi, yürüyüş yapmayı,ailem ve arkadaşlarımla vakit geçirmeyi seviyorum.
 
Senem Karapancar (2012 Mezun Oldu)
 
25.10.1990 İzmir doğumluyum. İki kardeşiz. Benden 2 yaş büyük şu anda askerde olan bir ağabeyim var. Yaklaşık 6 yıl önce annemi kaybettim. İlk ve orta öğretimimi Bucada tamamladım. Şu an 9 Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 10 yıldır spor yapıyorum. Spora önce voleybolla başladım. Ardından 3 yıl futbol oynadım (1 yıl profesyonel ) . Yaklaşık 6 aydır Kick Boks ile uğraşıyorum. Amacım burada milli olup çok sevdiğim öğretmenlik mesleğini yapabilmek.
 
Rabia Özdemir (2015 De Mezun Oldu)
 
Ben 1993 yılının Haziran ayının 2.sinde Manisa’nın Salihli ilçesinde doğdum. Annemin adı Hatice ve kendisi ev hanımı; babamın adı hayati ve kendisi kamyon şoförüydü ve 2 kardeşiz bir abim var abimin adı Can ayrıca 6 yaşıma kadar Manisa’nın kula ilçesinde yaşadık ve abimin daha iyi bir lisede okumasını istediğimizden Salihli’ye taşındık ve orada Alparslan ilköğretim okulunda 8.sınıfa kadar okudum. 8. Sınıfın mart ayında babam vefat etti. Lisede 11.sınıfın ilk yarısının ortalarına kadar Buca Anadolu lisesine gittim sonra konak Anadolu lisesinin kontenjan boşluğundan yararlanarak o liseye geçtim. Şu anda hala oradayım. Ayrıca 2 yıldır batı dershanesine gidiyorum. Lisede 2 yıl tiyatro ile uğraştım fakat şu an öss için tiyatrodan ayrıldım. Ama üniversitede buna devam etmeyi düşünüyorum. Üniversite de başka planlarım ise kısa film çekmek fakat şu an da bile çektiğimiz bir kısa film var fakat professionel değil. Tiyatro ve sinema dışında 3 yıl boyunca gitar çaldım. Bundan zevk alsamda ileride bunun ile ilgili bir planım yok. Bunların dışında öss de istediğim hedef ise ODTÜ psikoloji bölümüdür. Bunun için gerekli çalışmayı yapmaya çalışıyorum.
 
Selma Demir (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
Ben 20.03.1989 tarihinde Seyhan/Adanada doğdum.4 kardeşiz;üç erkek,bir kız.Annem ev hanımı, babam malül emekli.TED Karabük Koleji Özel Lisesinden mezunum.Badminton ve masa tenisi oynamaktan hoşlanırım.Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok severim.
Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1.sınıf öğrencisiyim.Bu bölümde okumak hem zevkli hem de çok zor.Henüz yolun başındayız.Yorucu ve zevkli yıllar bizi bekliyor.
 
Ecem Yüksel (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
Ben Ecem Yüksel.31.05.1992 tarihinde İstanbulda doğdum.Üç kardeşiz,iki tane ağabeyim var.Üçümüz de üniversite öğrencisiyiz.Muğlanın Marmaris ilçesinde oturuyorum.Basketbol oynamayı çok seviyorum.Uzun yıllardır bu sporla ilgileniyorum.Bunun dışında tiyatroya da ilgi duyuyorum.Müzik dinlemeyi ve dans etmeyi yaşamımın bir parçası haline getirdim.
İlkokulu ve liseyi Marmariste okudum.Şimdi ise Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Bu bölümde okumanın insana ağır sorumluluklar yüklediğinin farkındayım;bu bilinçle eğitimimi başarılı bir şekilde tamamlayacağım.
 
Büşra Efe (2011 De Mezun Oldu)
 
26.09.1991 doğumluyum. Ege Üniversitesi Atatürk sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Poramedik Programi 2. Sınıf öğrencisiyim. Benden küçük 17 yaşında erkek kardeşim 11 ve 13 yaşlarında 2 de kız kardeşim var. Onlar da öğrenciler.

Annem ve babam 7 ayı aşkın bir süredir ayrı yaşıyorlar. Ben ve kardeşlerim annemle birlikteyiz.(5477 sokak No:13 Kat:1 Osmanpaşa Mah. Bornova-Çamdibi) belirtilen adreste ikamet etmekteyiz. 24 Ocak’ta yasal olarak annem ve babam boşandı. Babamız bize hiçbir şekilde yardımda bulunmuyor. Şuan için nafaka davası devam etmektedir. Oturduğumuz ev kira. Annem Bornova’da huzur evinde çalışıyordu; ama sağlık sorunu nedeniyle işi bırakmak zorunda kaldı. Şimdi ise ev temizliklerine giderek geçim sağlamaya çalışmaktadır.
Not:Annem sigortalı ve sürekli olarak çalışacağı iş aramaktadır.
 
Yağmur Sır(2014 Yılında Mezun Oldu)
 
Cumhuriyet Nevvar Salih İŞGÖREN Anadolu Meslek Lisesi Bilişim ve Teknolojileri Bölümü Web Tasarımı ve Programcılığı Dalı mezunuyum. Okulumu birincilikle bitirdim.
Her ne kadar sayısal kökenli bir bölüm okumuş olsam da sözel derslere kendimi daha yatkın hissediyorum. İyice alıştığım bilgisayarcı psikolojisinden sıyrılmak üzere, edebiyat okumayı düşünsem de kendimi yine bilgisayarın kucağında buldum. Fark ettim ki bendeki kürkçü dükkânı hesabı; bilgisayarcının dönüp dolaşacağı yer, bilgisayar laboratuarı… Artık kaderimin bu olduğuna inanmaya başladım. Şuan 9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği’nde okuyorum.
Aileme gelince ; babam emekli, annem ev hanımı ve liseye başlayan kız kardeşe sahibim.
 
Buket Toküç ( 2012 Mezun Oldu)
 
Ben Buket Toküç. 21 yıl önce Edirne Keşan’da doğdum. Ailemle birlikte hala orada yaşıyoruz. 2 kardeşiz, ablam Çorlu’da hemşire. Ben ise İlköğretim hayatımda Keşan’daydım. Okumayı çok severdim ve hep öğretmen olmak isterdim. Bu isteğim beni lisede Trabzon Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okuttu. 4 yıl orada okuduktan sonra ara vermeden Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik öğretmenliğini kazandım ve inşallah 1 buçuk yıl sonra Öğretmen olacağım… Hedefim ise yüksek lisans okuyup ileride öğretim görevlisi olmaktır…
 
Hatice Kabil (2013 Yılı Mezun Oldu)
 
Hatice Kabil 17.10.1991 Aydın doğumluyum. Umurbey İlköğretim Okulundan mezun oldum. Lise öğrenimimi Aydın Yüksel Yalova Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde tamamladım. Öğretmen olmayı çok istiyordum lise 1. sınıftan itibaren Dokuz Eylül Eğtim Fakültesini hedeflemiştim. Şimdi Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliğinde okuyorum. Son hedefim öğretmen olmak. Bunu da başaracağıma inanıyorum.
 
Medine Özalp (2012 Mezun Oldu)
 
İzmir Dokuz Eylül Ünivertisesinde okuyorum.İzmire okumak için geldim . 3. sınıf öğrencisiyim. Gelecek sene çok zor bir maraton beni bekliyor olacak. Staj dershane ve sınavlarla dolu stresli bir senenin stresi şimdiden başladı.Umutlar var olduğu sürece hep benim yol göstericim olacak ve bu şekilde devam edecek, bunu da umut ediyorum.
 
Hatice Okçu (2013 Yılı Mezun Oldu)

1991’de Mersin’in Gülnar ilçesinde doğdum.Babam çiftçiydi ve 2000 yılında trafik kazasında hayatını kaybetti.Annem ev hanımıdır ve şuan Gülnar ilçesinin Bozağaç Köyü’nde yalnız yaşamaktadır.Sağlık problemleri nedeniyle çalışamamakta ve geçimini babamdan kalan emekli bağkur maaşı ile sağlamaktadır.5 tane üvey kardeşe sahibim.3 abim ve 3 ablam var.Bunlardan sadece 2 tanesiyle manevi anlamda kardeşlik bağım vardır.

İlköğretimimi yine Gülnar’da 100.Yıl İlköğretim okulunda tamamladım.LYS sınavında 352 puan alarak,liseyi Mersin Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi’n de,teyzemin desteğiyle okudum.Bu okulu 1. olarak tamamladım ve ÖSS’de 356 puanla Türkiye 558. olarak Dokuz Eylül Üni. İngilizce Öğr. Bölümünü kazandım.Şuan 3. sınıfım,kümülatifim 3.58 dir. 2 sene Hoca Ahmet Yesevi Yurdu’nda kaldım.Şuan Buca’da evde kalıyorum.2 tane ev arkadaşım var.

Ferha Sağlam (2015 De Mezun Oldu)
 
Manisa Demirci Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisiyim. İzmirde oturuyorum. 4 kardeşiz.Abim Yasin Sağlam:üniversite okuyor.Kız kardeşim Rahime Sağlam: lise 3e gidiyor. Erkek kardeşim Ahmet Sağlam:lise 1 öğrencisi. Annem çocuk bakıcılığı yapıyor evde. 200 lira maaş alıyor. Ev kirası:150. Beni kızınız olarak kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.
 
Ecem Vatansever (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
18.09.1992 tarihinde Bornova-İzmirde doğdum. Babam ile annem ayrılınca annem ve ben Akhisar-Manisaya dedemlerin yanına gittik. Sekiz aylık bebekliğimden beri orada yaşıyoruz. İlköğretimimi Akhisar Şehit Hasan Acar İlköğretim okulunda tamamladım. Ortaöğretimime Akhisar Adnan Menderes Lisesinde devam ettim. Şimdi Dokuz Eylül Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği ( İ.Ö.) 2 sınıf öğrencisiyim.

Babamı 2-3 yıldır tanıyorum. O evli ve 2 tane daha kızı var. Onlar tanımıyorum, benimle tanışmak istemiyorlarmış. Dedemi, babaannemi, amcamları, halamı ve diğer akrabalarımı bir yıldır tanıyorum. Çok seyrek görüşüyoruz. Babamın ne iş yaptığını, nerede yaşadığını, durumunu az çok onlardan öğreniyorum.

Annem Akhisarda eşinden ayrı olan dayım ile dedemden kalan miraslık evde oturuyorlar. Dedemin emekli maaşı ile geçiniyorlar. Dayımın 4 yaşındaki kızına da annem bakıyor. Dayım günlük işlerde çalışıyor. Annemin de maaşının yarısı dayımın vergi borcunu ödemek için çekilen krediye kesiliyor.
Babam yurt ücretimi karşılıyor.

Bunun gibi bir sürü olumsuzluklara rağmen hayatımı kurtarabileceğimi düşünmekteyim ve bu sebeple kendimi derslerime veriyorum. Şu an bölüm 2.siyim ve %10luk kısma girerek örgün öğretim ücreti verdim.

Tüm olumsuzluklar, zorluklar bir şekilde geçiyor, buna inanmaktayım.
 
Özgecan Atlan (2013 Yılı Mezun Oldu)
 
Ben Özgecan Atlan.14/06/1991 tarihinde Hatayın Samandağ ilçesinde doğdum.Beş kız kardeşiz.En küçükleri benim.Ablalarımın dördü de evli.Babam emekli annem ev hanımı.Ailem benim için çok önemlidir.Dokuz Eylül Üniversitesinde Sosyal Bilgiler bölümü?nde okuyorum.
 
Berce Gözlüklü (İptal)
 
1993 İzmir doğumluyum.Ceal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Annem ev hanımı.Babamı 9 yıl önce kaybettim. Annemin rahatsızlığı dolayısıyla İzmir de kalıyor, Çalışmıyor.Okula servis ile gidiyorum.Babamdan yetim aylığı alıyoruz.Kardeşim yok.
 
Cennet Bahar (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
25.07.1992 Uşak doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 3.sınıf (ikinci öğretim) öğrencisiyim.Babam Tekstil Fabrikasında işçi.Annem rahatsız çalışamıyor.Annem ile babam ayrı.Ben annem ile kalıyorum.Bir erkek kardeşim var. Lise 2.sınıf öğrencisi.
 
Figen Karadaş (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
02.01.1992 Köyceğiz doğumluyum.Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği (ikinci öğretim) 3.sınıf öğrencisiyim.Annem babam yıllar önce ayrıldılar. Üvey babam çiftçi annem çalışmıyor.Kardeşim dedemler ile kalıyor.
 
Çisem Özdemir (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
10.02.1992 Kışehir doğumluyum. Ailem Kayseri de yaşıyor. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fizik Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Babam Adliye de memur. Annem ev hanımı .Bir kız kardeşim var. Lise 1.sınıf ta okuyor.İlk yıl hazırlık okuduktan sonra burlu olarak Amerikaya dil okumaya gittim.Boş zamanlarımda okulun Dağcılık ve su altı klübündeyim. Ayrıca okulun Young guru Academy üyeliği yapıyorum.
 
Ezgi Atıcı (Mezun Oldu 2017)
 
29.10.1994 Antakya doğumluyum.Liseyi Hüseyin Özbuğday Anadolu lisesinde bitirdim.Kardeşim Lise 2.sınıfta. Abim hem çalışıp hemde Ege Üniversitesinde okuyor.Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü Hazırlık sınıfındaokuyorum. Akrabalarımın yanında kalıyorum. Babam serbest çalışıyor.Annem ev hanımı
 
Hande Karakol (2016 Da Mezun Oldu)
 
1993 doğumluyum. İzmir Kız Lisesi mezunuyum.Ege Üniversitesi Psikoloji ve Rehberlik Danışmanlık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. 1 yıl hazırlık okudum.Liseden beri T.Anneler Derneğinden eğitim desteği almaktayım. Tek çocuğum. Ailem ile İzmir de oturuyorum. Babam Memur emeklisi
 
İlayda Çınarlı (2016 Da Mezun Oldu)
 

Ege Üniversitesi beden Eğitimi Spor ve Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bölüm birincisiyim. Annem ve babamın ayrılmasından sonra halamlar ile kalıyorum.10 yıldır Ottoman Dans Akademisinde dans ediyorum. Jimnastik ile ilgileniyorum. Dans yarışmalarında birinciliklerim var. Şiir yazmayı çok seviyorum.
 
Rezzan Kerdiğe (2018 De Mezun Oldu)
 
1994 yılında Ardahan Esenyayla köyünde doğdum. Annem babam işsiz. Köyde yaşıyorlar. Akrabalarımın destekleri ile okudum. Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik 1.tercihim ile bu yıl girdim. Akrabalarımda kalıyorum.
 
 
Esra Nur Karaman (2014 Yılında Mezun Oldu)
 
Cumhuriyet Nevvar Salih İş gören Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi son sınıf öğrencisiyim. Babamın işleri bozulunca Çanakkale Sarısöğüt köyüne taşındılar. Babam bırakıp gitti. Annem köyde anneannemlerde kalıyor. Tarla işçisi olarak iş bulursa çalışyor. 3 kardeşim var. İzmir’de kalmak ve okulumu bitirmek zorundayım. Öğretmenlerim beni İnönü Lisesi yatılı pansiyonu’na yerleştirdiler.
 
Deniz Kahraman (İptal)
 
1995 İzmir doğumluyum. İzmir Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesini 90.92 ortalama ile 3.olarak bitirdim.2013 yılı LYS-YGS sonucuna göre idealim olan 1.tercihim olan Ege Üniversitesi Diş Hekimliğine 150 kişilik kontenjanda 9.sıralama ile girdim. 1.sınıf öğrencisiyim. Uğraşlarım arasında çeşitli konularda araştırma yapmak, bunlar ile ilgili belge ve bilgi toplamak, fizik formüllerinin oluşumunu araştırmak, farklı yabancı diller öğrenmek, kitap okumak, voleybol oynamak, yabancı dille şarkı söylemek, bulmaca çözmek, bilgi yarışmasını takip etmek geliyor. 2 kardeşim var.
 
Rabia Aydın (Mezun Oldu 2017)
 
1993 İzmir doğumluyum.İki yıl okula gitme imkanım ve maddiyatım olmadığı için okul hayatımı ertelemek zorunda kaldım.2013 de tekrar üniversite sınavlarına girdim. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulu maliye bölümünü kazandım.2 yıl okuduktan sonra sınava tekrar girerek 4 yıllığa geçtim. Şu an 3.sınıftayım.Yurtta kalıyorum. 2 kardeşim daha var.
 
Helin Eren (Mezun Oldu 2017)
 
1995 Diyarbakır doğumluyum. Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Annem ve babam ayrılar. Annem ve kız kardeşim ile yaşıyorum.
 
Büşra Yaşlı (İptal)
1994 İzmir doğumluyum. Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Annem babam ayrılar. Annemle dedemler ile birlikte yaşıyoruz.
 
Elif Büşra Öz (Mezun Oldu 2017)
1994 Aydın doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim.Babam emekli.Annem ev hanımı. 1 ablam, 1 abim var. İzmirde akrabalarımın yanında kalıyorum.
 
Tuğçe Satıcı (İptal)
 1995 İZMİR doğumluyum.Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi/Konya Enerji Sistemleri Mühendisliği 1.sınıfta okumaktayım.Yurtta kalıyorum.Annem ev hanımı.Babam inşaat ustası
 
Tuğçe Arslan (Lise) (2015 Yılında Mezun Oldu)
1997 İzmir doğumlu.Konak Karataş Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi.Babası vefat etmiş.Anne tuhafiyecilik yapıyor.Ağabeyi üniversite’de okuyor.Hedefi Tıp okumak…
 
Büşra Funda Aktaş (Lise) (2016 Da Mezun Oldu)
1998 İzmir doğumlu.Şerif Bacı Kız Teknik ve Meslek Lisesi 11.sınıf öğrencisi.1 erkek krdeşi var. Anne ev hanımı, baba seyis.Kitap okumayı, müzik dinlemeyi seviyor.
 
Nazlıcan Acar (Lise) (Mezun Oldu 2017)
1999 İzmir doğumlu.Konak Hürriyet Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi.4 kardeşler. 3 ü okuyor.Anne ev hanımı, baba asgari ücretli.
 
Sinem Ulucan (Lise) (2015 Yılında Mezun Oldu)
İzmir Karabağlar Vali Ayaz Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi.1997 Sivas doğumlu. Anne ev hanımı. Baba Apt görevlisi. 1 kardeşi var.
 
Raziye Demirel (İptal)
2004 Akhisar doğumlu. Manisa Kırkağaç 12 Eylül ortaokulu 5.sınıf öğrencisi.. Maden ocaklarından yaralı bir ailenin kızı Raziye…
 
Merve Durmaz (Üniversite) (İptal)
1993 Kırklareli doğumlu.9.Eylül ünv. Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi.Baba işçi. 2 kardeşi var. 3 arkadaşı ile evde kalıyorlar.
 
Aslı Şimşek (Üniversite)(Mezun Oldu 2017)
1992 Tekirdağ doğumlu.9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi. Yurtta kalıyor. Baba emekli.Pazarcılık yapıyor. Anne ev hanımı 2 kardeşi var.
 
Özge Başal (Üniversite) (2016 Da Mezun Oldu)
1991 Balıkesir doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi.Anne ev hanımı.Baba işçi emeklisi. Ailesi Balıkesir’de yaşıyor. 1 kardeşi var.
 
Ebru Ünal (Üniversite) (Mezun Oldu 2017)
1994 İzmir doğumlu. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2.sınıf öğrencisi.Babası şoför, anne ev hanımı 6 kardeşler. Atletizm yarışmalarında dereceleri var.
 
Serap Cengiz (Üniversite) (Mezun Oldu 2017)
1994 İzmir doğumlu. Isparta Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi /Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Y.Okulu Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 2.sınıf öğrencisi. Baba işsiz. 5 kardeşler. Anne ev işlerine gidiyor.
 
Selçuk Vardar (Üniversite) (İptal)
1994 Bursa Osmangazi doğumlu.Baba oya sektöründe işçi. Anne ev hanımı 2 kardeşi var. Fotoğraf çekmek, kitap okumak,bisiklet sürmeyi seviyor. İngilizce ve Fransızcasını geliştirmeye çalışıyor.Yaşar Üniversitesi de Halkla İlişkiler ce Reklamcılık Bölümü 2 sınıf öğrencisi.Aynı zamanda aynı okulda Uluslararası İlişkiler bölümünde de okuyor. Çift ana dal okuyor.Tam burslu.
 
Ümit Ayaz (Üniversite) (İptal)
1990 İstanbul doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü 3.sınıf öğrencisi. Baba İstanbul Büyükada’ da bahçıvan. Anne ev hanımı İstanbul da yaşıyorlar. 1994 doğumlu bir kardeşi var.
 
Nevzat Aytekin (Üniversite)(2020 Mezun)
1995 Urla doğumlu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1.sınıf öğrencisi. 2 kardeşi var. Baba işçi emeklisi.Anne ev hanımı. Urla da kalıyor.Yol ve masrafları nedeni ile Yurt araştırımı yapıyor.
 
Burçin Karabey (Üniversite) (İptal)
1995 M alatya doğumlu. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyokimya bölümü hazırlık öğrencisi. 4 kardeşi var. Anne ev hanımı, baba Emekli öğretmen Ailesi ile oturuyor. Baba kısmi felçli.Kitap okumayı, resim çizmeyi ve dans etmeyi seviyor.
 
Volkan Karadağ (Üniversite) (İptal)
1995 Kars doğumlu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.sınıf öğrencisi. 2 kardeşi var.Baba emeli, annesi ile birlikte köyde yaşıyor.Babaanne de onlar ile yaşıyor.Yurtta kalıyor. Ağabey ve abla zaman zaman destek oluyorlar.
 
Berna Horuz (Üniversite) (2015 Yılında Mezun Oldu)
1992 İskenderun doğumlu.E.Üniversitesi Biyokimya Bölümü 4.sınıf öğrencisi.Zübeyde Hanım Kız öğrenci yurdunda kalıyor.Baba emekli.Anne ev hanımı.1 kız kardeşi var.
 
Veysel Karani Tokmak (Lise) (2018 De Mezun Oldu)
İzmir Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi. 1 kardeşi var. Anne ev hanımı.Baba işçi emeklisi.
 
Onur Arslan (İptal)
9 Eylül Üniversitesi İzmir Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme Teknikleri Y.Okulu 1.sınıf öğrencisi. 1 kardeşi var. Anne ev hanımı.Baba apartman görevlisi.
 
Zeynep Akburak ( Lise ) ( İPTAL )
17.04.2001 Bitlis doğumlu.İzmir Menemen Asarlık 75.yıl ortaokulundan 2015 de mezun oldu.Karşıyaka Suzan Divrik Mes.ve Tek.Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi.Anne ev hanımı, babası inşaat ta çalışıyor. 2 kardeşi var.
 
Selin Bozkurt (Üniversite) (mezun)
1996 Ezine doğumlu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyoloji bölümü 1.sınıf öğrencisi.Anne ev hanımı, baba esnaf.Kardeşi yok.
 
Bicem Ünsal (Üniversite)(2020 Mezun)
1997 Antalya doğumlu .İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Medya İletişim Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi.Anne baba ayrı .Annesi dedesinden yetim maaşı alıyor. Baba 300 tl nafaka veriyor. Kardeşi yok. Annesi ile birlikte kirada oturuyor.
 
Hasan Hüseyin Kabay (Üniversite) (Mezun Oldu 2017)
1990 İzmir doğumlu.İzmir Kemalpaşa Yukarı Kızılca köyünde oturuyor ailesi ile . E.Ünv. Beden ve Spor Yüksekokulu 3.sınıf öğrencisi. Bölüm birincisi. 3 kardeşi var.
 
Muhammet Ekin Azbazdar (Üniversite) (Mezun Oldu 2017)
1994 İzmir doğumlu. Ege Ünv. Fen Fakültesi 3.sınıf öğrencisi. 3 kardeşi var. Babası vefat etmiş. Annesi ev hanımı. Ailesi ile kaliyor.
 
Didem Tongaç (Üniversite) (İptal)
1997 Üsküdar doğumlu.Dokuz Eylül ünv. Buca eğit fakültes i Fen bilgisi öğretmenliği 1.sınıf öğrencisi. Anne asgari ücret ile çalışıyor.Baba işsiz. Kardeşi yok. Tiyatro ile ilgileniyor. Bir aile yanında kalıyor.
 
Sanem Öz (Üniversite) (İptal)
1997 İzmir doğumlu.Bayraklı’da ailesi ile kalıyor. 1 kardeşi var. 9 Eylül Ünv. Yabancı Diller Yük.Okulu Denizcilik Fak. Denizcilik İşletmeleri Yönetimi-Buca yerleşkesi. hazırlık sınıfı öğrencisi. Baba emekli
 
Gülşah Sunal (Üniversite)(2020 Mezun)
1997 İzmir doğumlu.İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi  Biyomedikal Mühendisliği Hazırlık sınıfında okuyor. Liseyi birincilik ile bitirmiş.1  kız kardeşi var. Annesi ev hanımı, babası bekçilik yapıyor.
 
Elif Oral (Üniversite) (2018 De Mezun Oldu)
1998 İzmir doğumlu. İzmir Konak İbni Sina Anadolu meslek lisesi tıbbi laboratuar teknisyenliği bölümü mezunu. Eskişehr Osman Gazi Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu Tıbbı Laboratuar Teknikeri bölümü 1.sınıf öğrencisi. (2 yıllık) Annesi ev hanımı. Babası dönemsel tekstil işçisi. 2 erkek kardeşi var. Evleri kira. Yurtta kalıyor.

Mehmet Tercan (Üniversite)(2020 Mezun )
1997 Adıyaman doğumlu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf öğrencisi.4 kardeşi var. Babası şoför. Annesi ev hanımı. Arkadaşları ile evde kalıyor.

Serkan Bozkurt (Üniversite)(2020Mezun)
1994 Adıyaman doğumlu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi. 2 kardeşi var biri lise de okuyor. Anne baba tarlada çalışıyorlar. Arkadaşları ile evde kalıyor.

Mine Kahya (Üniversite) (2018 De Mezun Oldu)
İzmir 1994 doğumlu. Ege Üniversitesi Radyo, Sinema, Televizyon bölümü 3. Sınıf öğrencisi. Liseye giden bir kız kardeşi var. Babası özel bir firmada su tesisatçısı olarak çalışmakta. Annesi ev hanımı. Ailesi ile oturuyor.
 
Buket Akın (İptal)
1999 İzmir doğumlu. Bornova Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencisi.Anne ev hanımı ve astım hastası. Babası asgari ücretli. Evleri kira. 1 kardeşi var. Kendisi EFAA hastası.

Fatma Yılmaz (2017 De Mezun)
1997 Gaziantep doğumlu. E.Ünv.Ege Meslek Y.Okulu İşletme Yönetimi bölümü 2. Sınıf öğrencisi.1 kardeşi 1 abisi var. Anne baba ayrı. Babanın desteği yok. Anne ev hanımı baba sebzeci. Dedenin yanında kalıyor.

Simge Sümer (Üniversite)(2020 Mezun)
1997 İzmir doğumlu.İzmir Katip Çelebi Ünv. Gastronomi bölümü 1. Sınıf öğrencisi. Anne baba ayrı. 1 ablası varmış vefat etmiş. Annesi ve yeğeni ile kalıyor.

Fahriye Adıbelli (Üniversite)(2020 Mezun)
1998 İzmir doğumlu.Adnan Memderes Ünv. İktisadi İlimler Fakültesi Uluslararası ilişkiler bölümü 1.sınıf öğrencisi. 3 kardeşi var. Anne ev hanımı baba ve abi inşaat boya işi ile uğraşıyor, dönemsel olarak çalışıyorlar.Yurtta kalıyor.

Güllü Aksakal (Üniversite) İPTAL
1998 İzmir doğumlu. Ege Ünv. Fen Fakültesi Biyokimya bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi.1 kardeşi var. Anne rahatsız. Baba çay ocağında işçi olarak çalışıyor. Okul birincisi olarak liseden mezun olmuş.

Pınar Birci (Üniversite)(Mezun 2021)
1998 İzmir doğumlu. E.Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi hazırlık sınıf öğrencisi. 2 abisi var. Biri okuyor.Babası asgari ücret ile çalışmaktadır.

Rabiya Kınay (Mezun Oldu 2017)
1999 Soma doğumlu. Kipa 10.yıl Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi.2 kardeşi var. Babası apt görevlisi annesi ev hanımı.

İrem Uğuz (Ortaokul) MEZUN
2004 yılı İzmir doğumlu.. Öğretmenler ve Şeker Mevhibe ortaokulu 8.sınıf öğrencisi.

Emre Ertan (Lise) (2018 De Mezun Oldu)
2000yılı İzmir doğumlu. Atatürk lisesi 12. Sınıf öğrencisi.

Nazlıcan Acar (Üniversite)(Mezun 2021)
1999 İzmir doğumlu. Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisi

Kardelen Süleymanoğlu (Üniversite)
1998 Kars Sarıkamış doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü Hazırlık öğrencisi.

Ebru Sevinç (Üniversitesi) (İptal)
1998 Bilecik Merkez doğumlu.Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümü Hazırlık Bölümü öğrencisi.

İrem Fıranğalı (Üniversite) (İptal)
1998 Nazilli doğumlu.Dokuz Eylül Üniversitesi Edebiyat Bölümü Amerikan Kültür ve Edebiyatı (İngilizce) bölümü 1. Sınıf öğrencisi

Ebru Tekakın (Lise)(Mezun 2021)
2003 İzmir doğumlu. Bozyaka Karabağlar Şehit Fethi Bey Meslek ve Anadolu Lsesi 9.sınıf öğrencisi.

Seray Çıracıoğlu (Üniversite)(İPTAL)
1998 Edremit doğumlu. Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği bölümü 2. Sınıf öğrencisi.

Arda Can Bozkurt (Ortaokul) MEZUN
İbni Sina Ortaokulu 2005 İzmir doğumlu 7.sınıf

Egemen Düzenlioğlu (Lise) ( İPTAL )
İzmir Kız Lisesi 2000 İzmir dogumlu 11.sınıf

Oğuzhan Yaşar (Lise)  ( İPTAL )
Konak İzmir Meslek Ve Teknik Anadolu Lisesi 2003 İzmir doğumlu 9.sınıf

Neslihan Şimşek (Lise)(mezun)
Bornova Atatürk Meslek ve teknik lisesi Büro Yönetimi alanı 11.sınıf 2000 Çıldır doğumlu

Havva Nur İnce (Üniversite) ( İptal)
Uşak Ünv.fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri 1.sınıf 1998 İzmir Doğumlu

Sibel Geçer (Üniversite)(İPTAL)
İzmir Katip Çelebi Ünv. Müh.ve Mimarlık Fak. Harita Müh. (İng) Hazırlık Sınıfı 1999 Adıyaman Doğumlu

Merve Çakmar-üniversite(2020 Mezun)
İzmir Katip Çelebi Ünv. 1997 İzmir Doğumlu Türk İslam Arke Bölümü 2.sınıf

Enis Zeybekoğlu (Üniversite)(2020 Mezun)
Celal Bayar Ünv. 1997 İzmir Doğumlu Fen Edebiyat Fak. Sosyolojı Bölümü 2.sınıf

Şevin Eren (Üniversite)(Mezun 2021)
Celal Bayar Ünv. 1999 İzmiir Doğumlu İktisat Ve İdar İlimler Fak. İktisat Bölümü 1.sınıf

Bekir Fırat Altınbaş (Üniversite)(2020 Mezun)
1997 Denizli doğumlu. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü  Kimya Mühendisliği Bölümü 2.sınıf öğrencisi
 
Gülbahar Bayar (Üniversite) ( İPTAL )
DEÜ Aimanya Öğretmenliği Hazırlık sınıfı öğrencisi 

Feyza Tuğal (Üniversite) (İptal)
DEÜ Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıd öğrencisi...

Saadet MACAT ( Üniversite ) 
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Gizemnur ÖZCAN  ( Üniversite )  ( İPTAL )
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği 1.Sınıf

Özde ÇÖKMEZ  ( Üniversite ) İPTAL
Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı 1.Sınıf

Berivan ÖZTÜRK ( Üniversite )
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 1.Sınıf

Eda Dora OFLUOĞLU ( Üniversite ) İPTAL
Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksek Okulu Makina (İÖ) 1.Sınıf

Esra ÇİMEN ( Üniversite )(Mezun 2021)
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğt.ve Spor Bilimleri Fakültesi 2.Sınıf

Bilge Nur OKAY ( Üniversite )(Mezun 2021)
Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 2.Sınıf

Berivan BEYAZIT ( Üniversite ) (2020 Mezun)
Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Radyoterapi Bölümü 1.Sınıf

Sudenaz GÜNER ( Lise) (Mezun 2021)
Konak Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  10.Sınıf

Yasemin İLHAN  ( Lise )
Namık Kemal Anadolu Lisesi  9.Sınıf

Okan TAZEGÜL ( Üniversite )
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.Sınıf

Ali Osman KOÇ ( Üniversite )
İzmir Demokrasi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 3.Sınıf

Tutku GÜNER ( Üniversite ) (İPTAL)
Ege Üniversitesi Mekatronik Bölümü Son Sınıf Öğrencisi

Muhammet Yiğit DUMAN ( Lise )(İPTAL)
Karabağlar Cumhuriyet Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi  1.Sınıf

Mesude AKTAŞ ( Üniversite )
Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler  Öğretmenliği  1.Sınıf

Bilge AYDEMİR ( Üniversite )
Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi  1.Sınıf

Merve Nur PİRÇEK ( Lise )   İPTAL 
Buca Şerife Bacı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi  9.Sınıf 

Berna HASDEMİR ( Üniversite )
Ege Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği 1.Sınıf

Veysel Karani TOKMAK (Üniversite )
Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi 1.Sınıf

Nazlıcan ÜNVER(Üniversite) 2019 Güz Dönemi (İPTAL)
Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi  Hazırlık

Mizgin GEDİKOĞLU(Üniversite)2019 Güz Dönemi
İzmir Katip Çelebi Ünviversitesi Tıp Fakültesi 3.Sınıf

Mahsun BAYRUK(Üniversite)2019 Güz Dönemi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1.Sınıf

Fulya KEÇELİ(Üniversite)2019 Güz Dönemi (2020 Mezun)
Ege Ünv. Atatürk Saglık Hizmetleri M.Y.O Optistenlik Bl. 1.Sınıf

Nermin ERİŞ(Üniversite)2019 Güz Dönemi
İzmir Katip Çelebi Ünv.Sag
lık Bilimleri Fak. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü 1.Sınıf

Berivan KAYA(Lise)2019 Güz Dönemi
Hürriyet Anadolu Lisesi 10 Sınıf

Erencan ATAK (Ortaokul)2019 Güz Dönemi (2020 Mezun)
Bayraklı Sabiha Ahmet Tabak Ortaokulu 8.Sınıf

Ömer KAYAALP (Lise)2019 Güz Dönemi
İzmir Konak Anadolu Lisesi 9.Sınıf

Ekin TAŞ (Lise)2021 
Bornova Fethiye-Gönül Güzelcan Anadolo Lisesi

Zeynep Akbudak (Lise) Mezun
Suzan Dirik Meslek Teknilk Anadolu Lisesi 

Ardacan BOZKURT ( Lise)(2019-2020)
Selma Yiğitalp Anadolu Lisesi 9. Sınıf

İrem OĞUZ (Lise)(2019-2020)
Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi

Sema ÖZBEK (Lise ) Sosyal Yardım(İPTAL)
Nevvar Salih İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Aslı Medine AKIN (Ortaokul) Sosyal Yardım 2019(2020 Mezun)
Kıbrıs Şehidi Cengiz Topel Orta Okulu 

Eslem AYDIN (Üniversite)
Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1.Sınıf

Helin AYDOGDU (Üniversite)
Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. Sınıf

Büsra AKKIN (Sosyal Yardım)(2020 Mezun)
Dogan Statü Anadolu Lisesi 12.Sınıf

Bora İLDES (Üniversite)(2020-2021)
9 Eylül Üniversitesi Elektrik Elelktronik Müh. 1. sınıf

Elif Yağmur DAYAN (2020-2021)
9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıf

Erencan ATAK (2020-2021)
Konak Çınarlı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 

Aslı Medine AKIN (2020-2021)
Nevvar Salih İşgören Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

İrem BARIN (2021) (Sosyal Yard.)Depremzede
İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi 3. sınıf 

Sinem ÇELİK (2021-2022) 
Celal Bayar Üniversitesi Yaşlı Bakım Bl.2. sınıf

Hüseyin YİĞİT (2021-2022) 
İzmir Demokrasi Üniversitesi Arkeoloji Bl. 3.sınıf

Sıla KÖPRÜLÜOĞLU (2021-2022)
İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Modüler ve Genetik Müh. 1.sınıf

Zara KESERCİ (2021-2022)
İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2.sınıf

Merve OYGUR (2021-2022)
Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Bl. 2.sınıf

Dila TÜFEKÇİ (2021-2022)
izmir Katip Çelebi Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bl. 2.sınıf

Gülcan ÇOBAN (2021-2022)
Ege Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bl. 3. sınıf

Başak SERTTAŞ (2021-2022)
Ege Üniversitesi Elektirik Elektronik Mühendisliği Bl. 1.sınıf

Gülben SUNAL (2021-2022) 
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1.sınıf

Abdullah Yusuf Uzer (2021-2022)
9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf

Halil İbrahim DEMİR(2021-2022)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf 

Muhammet Mesut Cancan (2021-2022)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf

Şiyar CİN (2021-2022)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.sınıf

Ömer GÜNEN (2021-2022)
9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf

Havvanur İNCE (2021-2022) (sosyal yrd.)
PamukKale Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü 4. sınıf