26 EKİM 2019 CUMHURİYET BAYRAMI 96 YIL KUTLAMA ETKİNLİĞİ

CUMHURİYET AYDINLANMA,ATATÜRKÜN GÖSTERDİĞİ YOLDA İLERLEME, EMEKTİR. CUMHURİYET BİRLİKTE BİR OLMADIR. 96. YILINDA BİZİ BİRARAYA GETİRİP COŞTURAN ANLARI YAŞADIK 26 EKİM 2019 GECESİ..DERNEĞİMİZİN EĞİTİME KATKI AMAÇLI HAZIRLADIĞI ANLAMLI GECE CUMHURİYET KADAR AYDIN VE ÇOŞKULU OLDU. TÜM YÜZLERİN GÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK MEMNUNİYETİ DUYMAK BİZLERİ DE MUTLU KILDI...
GECEMİZE RENK KATAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ TUNÇ SOYER 'E, BAŞKANIMIZIN KIYMETLİ ANNELERİNE, KARABURUN BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLKAY GİRGİN ERDOĞAN VE KIYMETLİ EŞİNE, MİLLİ KÜTÜPHANE BAŞK. AVK. ULVİ PUĞ VE EŞİNE DERNEĞİMİZ ONURSAL BAŞKANI FATOŞ DAYIOĞLU, GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARIMIZ SABRİYE SALTUK, AYŞEGÜL MARAL 'A, TÜM STK BAŞKAN VE TEMSİLCİLERİNE, MORDOĞAN ANNELER DER. BAŞK. KADER HANIMA, KARŞIYAKA ANNELER DER. BAŞK. FEYZA HANIMA,GÜZELBAHÇE ANNELER DER. BAŞK. OYA HANIMA , İZMİR 79 HARP OKULU DERNEĞİ ÜYELERİNE, ESCAN TUR YETKİLİSİ ESMA HANIMA, DERNEK ÜYELERİMİZE, ARKADAŞLARIMIZA VE TÜM KATILIMCILARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ İYİKİ VARSINIZ BİZİMLESİNİZ.
GÜZEL YORUM VE MÜZİKLERİYLE GECEMİZE RENK KATAN ZEYTİN SANAT VE ORGANİZASYON EKİBİNE, SOLİSTİ KORKUT BEYE, KUSURSUZ DÜZENLEME SERVIS EKİBİYLE BİZE HİÇBİR SORUN YAŞATMAYAN VE NEFİS SUNUMLAR HAZIRLAYAN TARİHİ HAVAGAZI İŞLETME VE MUTFAĞINA ÇOK TEŞEKKÜRLER..
YÖNETİM OLARAK BU ORGANİZASYONA AYLARDIR EMEK VERDİK RASİME SERTDEMİR TÜM ORGANİZASYONUN YÜRÜTÜCÜSÜ OLDU. ESRA KARAKAYA TÜM BOYUTLARINDA YER ALDI MASA SÜSLERİNİ TASARLADI KERMES GRUBUNUDA İÇİNE KATTI ONLARINDA EMEĞİ BÜYÜK . GURUR DUYUYORUZ. TÜM Y. KURULU ARKADAŞLARIM HEDEFLENEN SAYI IÇİN ÇOK ÇALIŞTILAR... VE BAŞARDIK. ÇÜNKÜ BİZİMLE OLAN KOCAMAN AİLEMİZ TÜRK ANNELER DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİNİN ÜYELERİ VE SEVENLERİ VARDI. TEŞEKKÜRLERİMİZLE...YAŞASIN ,VAROLSUN CUMHURİYET... 96 YIL KUTLU OLSUN. YAŞASIN TÜRK ANNELER DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİ. Y. KURULU.