TÜRK ANNELER DERNEĞİ İZMİR ŞB. HAZİRAN 2019 AKTİVİTE RAPORU

Birlikteliğin ve birlik olmanın, paylaşmanın mutluluğunu yaşadığımız ramazan bayramı günlerini yaşadık Haziran ayının başlangıcında...
7 Haziran da Türkiye Jokey Kulübü’nün Uluslararası Kadın Konseyi adına düzenlenen koşu ve kupa törenine Derneğimiz adına sekreterimiz Ayşe Akten katılmıştır.
10 Haziran pazartesi başkanımız, saymanımız ve sekreterimiz aylık dernek faaliyet ve bilanço için çalışmışlardır. 
14 Haziran da 5 yıl derneğimizden burs alan, okul başarısıyla bizleri gururlandıran, Katip Çelebi Üntiversitesi Sosyoloji bölümünden Selin BOZKURT mezun oldu. Mezuniyet törenine 5 yıldır manevi annesi olan Başkanımız Nejla Bayman Karasu katılmıştır. Derneğimiz adına çiçek ve hatıra kolye hediye edilmiştir. Selin’in yolu açık olsun…
20 Haziran da Başkanımız, Y.Kurulu üyemiz Meral Ayas ile Nermin Başaran Dokuz Eylül Ünt. Güzel sanatlar Fak. Z raporu 2018-2019 bitirme proje seçkisi ve sergi açılışı törenine katıldı. 8 yıldır maddi olarak desteklediğimiz bu projede dereceye giren öğrencilerin çalışmalarının değişik, dikkat çekici ve umut verici olması bizleri gururlandırdı. Teşekkür belgemizi Üniversite Rektörü’nden aldık.
24 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 13.00 de Y. Kurulu üyelerimiz Rasime Sertdemir, Mefharet Tamer, Atiye Özduman Ekim ayında gerçekleştirmeyi planladığımız projemizin ön hazırlığı için görüşmeler yapmışlardır.
Bu öğretim döneminde burslu öğrencilerimizden Selin Bozkurt Katip Çelebi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden, Neslihan Şimşek ve Zeynep Akburak Lise den, Arda Bozkurt Ortaokul’dan mezun olmuşlardır. Çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Yolları açık olsun.
Aktivitelerle geçen bir ayın sonunda yapılan çalışmaların huzuruyla yeni ayda güzel çalışmaların başlangıcıyla….. 
Üyelerimize SEVGİLERİMİZLE, İYİ DİLEKLERİMİZLE…