CORONO 19 VİRÜSÜ İLE İLGİLİ ÖNLEMLER 2

Değerli üyelerimiz , arkadaşlarımız , sevgili burslu öğrencilerimiz ,
Tüm dünyayı etkileyen Corona19 virüsü nedeniyle # evde kal # çağrısıyla bizde rutin olası çalışmalarımızı iletişim araçlarıyla yapıyoruz . Geçen hafta sosyal sorumluluk projelerine bizde dernek olarak katkı koyduk ve bazı sağlık kurumlarına sağlık çalışanları için cerrahi maske bağışında bulunduk . Çalışmalarımız devam edecek . Bu günlerinde iyi değerlendirip güzelliklerle dolu , iyi anılar yaşanacağı pozitif günlere çevirebiliriz .
Evde sosyal sınıra dikkat etmeliyiz . Ellerimizin temizliğine ve kişisel hijyen kurallarına uygun davranmalıyız . Yakınlarımızı iletişimimiz iletişim araçlarıyla olmalı . Yalnız yaşıyan, yardıma ihtiyacı olan yakınlarımızı , tanıdık ve ya komşularımızı ihtiyaçlarını iletişim araçlarıyla öğrenip , sosyal mesafeyi koruyarak isteklerini yerine getirebiliriz , onlarında evde rahat bir şekilde kalmalarını sağlamalıyız .
Türk Anneler Derneği İzmir Şb olarak bizlerde bu konuda görev düşüyor . İzmirde yaşayan burslu öğrencilerimiz ve risk grubu dışında kalan üyelerimizle yardıma ihtiyacı olacak tüm üyelerimizin yanında olacağız . Sizleri tlf arayacağız , sohbet edeceğiz , hatırınızı soracağız . Yardıma ihtiyacı olan üyelerimizin taleplerini elimizden geldiğince yerine getirmeye gayret edeceğiz . Bugünleri çabuk atlatacağız güçlerimiz birleşip gönülden inandık birbirimize. İylikler Biz olmak için .T.A.D.İzmir ŞB. Yönetim Kurulu .